dumax, špecialista, vymena autochladice, radiator, klimatizacia chladic traktory autobusy oprava chladičov nove chladice nove autochladice

dumax

hľadať

Prejdi na obsah

o firme

o firme


Na základe 22-ročnej skúsenosti s predajom a opravami autochladičov v oblasti automobilového priemyslu a postupného rozširovania sa začala pôvodná
firma PaP v roku 2008 transformovať na spoločnosť s ručením obmedzením, pod názvom DUMAX - SK, s.r.o.
Počas celého obdobia sa zameriava hlavne na opravu a predaj autochladičov.
V tomto čase sa opravilo viac ako 1
7 500 kusov autochladičov na automobily, stavebné a poľnohospodárske stroje, motorové rušne, pre priemysel, malé lietadla, motorky a veterány.
Individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi sa snažíme neustále zlepšovať nami ponúkané služby, aby sme uspokojili a vyhoveli potrebám čo najširšiemu počtu našich stálych, ako aj nových zákazníkov.


Už aj v e-shope nájdete NOVÉ chladiče vodné, vzduchové ( intercooler ), radiátory, kondenzátory klimatizácie na nákladné, poľnohospodárske a stavebné stroje.

Taktiež ponúkame výmenu starého chladiča za *nový chladič*.
*nový chladič* - výmenená stredná časť chladiča za úplne novú stredovú časť od renomovaných výrobcov, nie len pre nákladné autá, ale aj pre poľnohospodárske a stavebné stroje.


Ak sa na našej stránke stretnete s pojmom " vložka na výmenu ", znamená to výmenu chladiacej časti za úplne novú chladiacu časť/vložku, ostavajú len bočné lišty, resp. vrchná a spodná vaňa.
Takáto oprava úplne nahrádza nový chladič za podstatne nižšiu cenu.
Cena sa pohybuje v niektorých prípadoch až 50 % nižšie, ako za nový autochladič.Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu